Wyniki otwartego konkursu nr 27/2015

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO uchwałą nr 30/1033/15 z dnia 29 lipca 2015 roku rozstrzygnął otwarty konkurs ofert nr 27/2015 na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa w 2015 r. w zakresie kultury fizycznej i sportu pod nazwą „Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki w województwie kujawsko-pomorskim” Zgodnie z zapisem zawartym w regulaminie otwartego konkursu ofert nr 27/2015 – do uchwały Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert nie stosuje się trybu odwoławczego.

Oferent, któremu przyznano dotację na realizację zadania niższą niż wnioskowaną w ofercie może:

Odstąpić od zawarcia umowy, powiadamiając o tym pisemnie Departament Promocji, Sportu i Turystyki,
Złożyć w formie pisemnej korektę zakresu rzeczowego i finansowego zadania wraz z oświadczeniem o zgodności ze stanem faktycznym i prawnym KRS-u lub innego dokumentu rejestrowego. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu nr 2/2015.

Formularze oraz informacje praktyczne znajdują się na stronie organizacji pozarządowych: http://www.ngo.kujawsko-pomorskie.pl – otwarte konkursy ofert – 2015.
Informacji dotyczących korekt i umów dotacyjnych oraz kwestii merytorycznych udziela: Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego

Michał Rutkowski – tel. 883 353 688

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>