Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego złożonej w trybie uproszczonym (z pominięciem otwartego konkursu ofert)

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego  złożonej w trybie uproszczonym (z pominięciem otwartego konkursu ofert) Oferta z dnia 05.05.2020 r. złożona w trybie uproszczonym (z pominięciem otwartego konkursu ofert) zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r., poz. 688, 1570, 2020 i z 2020 r. poz. 284) na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej (w ramach wspierania zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym). Nazwa oferenta:  Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię Nazwa zadania:  Zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży z PKU Wszelkie uwagi dotyczące oferty należy zgłaszać do dnia 14.05.2020 r. na adres e-mail: j.agatowska@kujawsko-pomorskie.pl.

Załączniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>