Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Babiarz Michał m.babiarz@kujawsko-pomorskie.pl
Blachowski Łukasz l.blachowski@kujawsko-pomorskie.pl
Chojnacka Karolina k.chojnacka@kujawsko-pomorskie.pl
Ciski Przemysław p.ciski@kujawsko-pomorskie.pl
Czarnecki Wojciech wojciech.czarnecki@kujawsko-pomorskie.pl
Domski Łukasz l.domski@kujawsko-pomorskie.pl
Górski Krzysztof k.gorski@kujawsko-pomorskie.pl
Huzakowska Agnieszka a.huzakowska@kujawsko-pomorskie.pl
Jaroszewska Marta m.jaroszewska@kujawsko-pomorskie.pl
Jasiński Marek m.jasinski@kujawsko-pomorskie.plx
Jenczewska Marta m.jenczewska@kujawsko-pomorskie.pl
Kasprzak Małgorzata m.kasprzak@kujawsko-pomorskie.pl
Kępa Agnieszka a.kepa@kujawsko-pomorskie.pl
Kopacz Magdalena m.kopacz@kujawsko-pomorskie.pl
Kowalkowski Marcin m.kowalkowski@kujawsko-pomorskie.pl
Kozłowski Slawomir
Nr telefonu: 56 6218406
s.kozlowski@kujawsko-pomorskie.pl
Krajewska-Potoczek Halina ef.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl
Kriger Karolina k.kriger@kujawsko-pomorskie.pl
Kurpiewska Paulina rpowdrazanie@kujawsko-pomorskie.pl
Kwiatkowska Agnieszka agnieszkakwiatkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Lisiecka Kamila k.lisiecka@kujawsko-pomorskie.pl
Majrowska Martyna m.majrowska@kujawsko-pomorskie.pl
Masewicz Magdalena m.masewicz@kujawsko-pomorskie.pl
Maszewska Katarzyna k.maszewska@kujawsko-pomorskie.pl
Maszewski Rafał r.maszewski@kujawsko-pomorskie.pl
Nowasielska-Affelt Anita gm.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl
Plesiński Wiktor w.plesinski@kujawsko-pomorskie.pl
Retlewski Marek m.retlewski@kujawsko-pomorskie.plx
Rumiński Mateusz m.ruminski@kujawsko-pomorskie.pl
Rutkowski Michał m.rutkowski@kujawsko-pomorskie.pl
Rychlicki Piotr p.rychlicki@kujawsko-pomorskie.pl
Rydlewski Krzysztof
Nr telefonu: +48 56 62 18 509
k.rydlewski@kujawsko-pomorskie.pl
Ryszewski Krzysztof k.ryszewski@kujawsko-pomorskie.pl
Sidorowicz Dorota d.sidorowicz@kujawsko-pomorskie.pl
Sobierajska Anna a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
Sobkowiak Olgierd o.sobkowiak@kujawsko-pomorskie.pl
Sobolewski Karol k.sobolewski@kujawsko-pomorskie.pl
Stępień Anna anna.stepien@kujawsko-pomorskie.pl
Szczepankiewicz Krzysztof k.szczepankiewicz@kujawsko-pomorskie.pl
Szczutkowska Natalia n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Szklarska Dominika d.szklarska@kujawsko-pomorskie.pl
Szrejter Monika m.szrejter@kujawsko-pomorskie.pl
Szymczak Emilia e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
Tomczak Paweł p.tomczak@kujawsko-pomorskie.pl
Wierzbowski Piotr p.wierzbowski@kujawsko-pomorskie.pl
Wiśniewska Nina n.wisniewska@kujawsko-pomorskie.pl
Zaguła Adam a.zagula@kujawsko-pomorskie.pl
Zarzycka Justyna j.zarzycka@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Krystyna k.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Marta marta.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Marlena m.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zoń Joanna j.zon@kujawsko-pomorskie.pl
Żuchowska Aleksandra a.zuchowska@kujawsko-pomorskie.pl
Łacwik Danuta d.lacwik@kujawsko-pomorskie.pl
Łowicka Joanna j.lowicka@kujawsko-pomorskie.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>