Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Blachowski Łukasz l.blachowski@kujawsko-pomorskie.pl
Borkowska Joanna j.borkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Cerecki Karol
Nr telefonu: +48 668 314 342
k.cerecki@kujawsko-pomorskie.pl
Ciski Przemysław
Nr telefonu: 566218247
p.ciski@kujawsko-pomorskie.pl
Czarnecki Wojciech
Nr telefonu: 566218233
wojciech.czarnecki@kujawsko-pomorskie.pl
Domski Łukasz l.domski@kujawsko-pomorskie.pl
Grabowski Dominik d.grabowski@kujawsko-pomorskie.pl
Jaroszewska Marta m.jaroszewska@kujawsko-pomorskie.pl
Jasiński Marek
Nr telefonu: 566218388
m.jasinski@kujawsko-pomorskie.plx
Jeszawicz Tomasz t.jeszawicz@kujawsko-pomorskie.pl
Kasprzak Małgorzata
Nr telefonu: 566218568
m.kasprzak@kujawsko-pomorskie.pl
Kasprzycki Piotr p.kasprzycki@kujawsko-pomorskie.pl
Kępa Agnieszka a.kepa@kujawsko-pomorskie.pl
Kierel Tadeusz
Nr telefonu: 602 132 169
t.kierel@kujawsko-pomorskie.pl
Kopacz Magdalena m.kopacz@kujawsko-pomorskie.pl
Kowalkowski Marcin m.kowalkowski@kujawsko-pomorskie.pl
Kozłowski Slawomir
Nr telefonu: 56 6218406
s.kozlowski@kujawsko-pomorskie.pl
Kriger Karolina k.kriger@kujawsko-pomorskie.pl
Kruk Małgorzata
Nr telefonu: 56 62 18 505
m.kruk@kujawsko-pomorskie.pl
Kwiatkowska Agnieszka agnieszkakwiatkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Lemańska-Gerc Sylwia s.lemanska@kujawsko-pomorskie.pl
Lisiecka Kamila k.lisiecka@kujawsko-pomorskie.pl
Lubomska Joanna
Nr telefonu: 56 62 18 551
j.lubomska@kujawsko-pomorskie.pl
Majrowska Martyna m.majrowska@kujawsko-pomorskie.pl
Margalska Renata r.margalska@kujawsko-pomorskie.pl
Masewicz Magdalena
Nr telefonu: 784994965
m.masewicz@kujawsko-pomorskie.pl
Maszewska Katarzyna k.maszewska@kujawsko-pomorskie.pl
Maszewski Rafał r.maszewski@kujawsko-pomorskie.pl
Ndozi Ewa e.ndozi@kujawsko-pomorskie.pl
Nowakowska Joanna j.nowakowska@kujawsko-pomorskie.pl
Nowasielska-Affelt Anita gm.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl
Plesiński Wiktor
Nr telefonu: 566218596
w.plesinski@kujawsko-pomorskie.pl
Retlewski Marek
Nr telefonu: 566218591
m.retlewski@kujawsko-pomorskie.plx
Rumiński Mateusz m.ruminski@kujawsko-pomorskie.pl
Rutkowski Michał m.rutkowski@kujawsko-pomorskie.pl
Rychlicki Piotr p.rychlicki@kujawsko-pomorskie.pl
Rydlewski Krzysztof
Nr telefonu: +48 56 62 18 509
k.rydlewski@kujawsko-pomorskie.pl
Ryszewski Krzysztof
Nr telefonu: 56 62 18 352
k.ryszewski@kujawsko-pomorskie.pl
Schick Małgorzata
Nr telefonu: 56 621 8349
m.schick@kujawsko-pomorskie.pl
Smolarek Dorota d.smolarek@kujawsko-pomorskie.pl
Sobierajska Anna a.sobierajska@kujawsko-pomorskie.pl
Sobkowiak Olgierd o.sobkowiak@kujawsko-pomorskie.pl
Straszyńska Paulina p.straszynska@kujawsko-pomorskie.pl
Szczepankiewicz Krzysztof k.szczepankiewicz@kujawsko-pomorskie.pl
Szczutkowska Natalia
Nr telefonu: 56 62 18 285
n.szczutkowska@kujawsko-pomorskie.pl
Szklarska Dominika d.szklarska@kujawsko-pomorskie.pl
Szmalc Paweł p.szmalc@kujawsko-pomorskie.pl
Szrejter Monika m.szrejter@kujawsko-pomorskie.pl
Szymczak Emilia
Nr telefonu: 56 62 18 597
e.szymczak@kujawsko-pomorskie.pl
Tomczak Paweł p.tomczak@kujawsko-pomorskie.pl
Wierzbowski Piotr p.wierzbowski@kujawsko-pomorskie.pl
Wietrzykowski Paweł p.wietrzykowski@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Krystyna k.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Marta marta.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zielińska Marlena
Nr telefonu: 668224130
m.zielinska@kujawsko-pomorskie.pl
Zoń Joanna j.zon@kujawsko-pomorskie.pl
Żuchowska Kinga k.zuchowska@kujawsko-pomorskie.pl
Łowicka Joanna j.lowicka@kujawsko-pomorskie.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>