Uchwała Nr 19/1008/24 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 25 września 2024 r. w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego
Rodzaj aktu prawnego:
Uchwały Zarządu Województwa
Rok podjęcia:
2024
Status:
Obowiązujący
Kadencja:
2024-2029
Sesja:
19. posiedzenie Zarządu Województwa
Data podjęcia:
25-09-2024
Data rozpoczęcia obowiązywania:
25-09-2024
Data wejścia w życie:
25-09-2024
Data publikacji w dzienniku urzędowym:
-
Nr publikacji w dzienniku urzędowym:
Nie dotyczy
Pozycja w dzienniku urzędowym:
Nie dotyczy
Nr aktu prawnego:
19/1008/24
Czego dotyczy dodawany akt prawny:
w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego
Podstawa prawna wydania:
art. 2 ust. 1 pkt 1, art. 4 pkt 1, art. 226 ust. 1 pkt 5 i pkt 14, art. 239 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz w związku z art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (Dz. U. z 2024 r. poz. 566)
Akt prawa miejscowego:
Nie
uz-7-24-19-1008 (PDF | 350,61KB)
uz-7-24-19-1008-u (PDF | 435,48KB)