Uchwała Nr 24/1255/24 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 30 października 2024 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o wynikach pierwszych przetargów pisemnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości położonych w Świeciu
Rodzaj aktu prawnego:
Uchwały Zarządu Województwa
Rok podjęcia:
2024
Status:
Obowiązujący
Kadencja:
2024-2029
Sesja:
24. posiedzenie Zarządu Województwa
Data podjęcia:
30-10-2024
Data rozpoczęcia obowiązywania:
30-10-2024
Data wejścia w życie:
30-10-2024
Data publikacji w dzienniku urzędowym:
-
Nr publikacji w dzienniku urzędowym:
Nie dotyczy
Pozycja w dzienniku urzędowym:
Nie dotyczy
Nr aktu prawnego:
24/1255/24
Czego dotyczy dodawany akt prawny:
w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o wynikach pierwszych przetargów pisemnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości położonych w Świeciu
Podstawa prawna wydania:
art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 i 1222) oraz § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213) w związku z uchwałą Nr 17/907/24 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 12 września 2024 r. w sprawie ogłoszenia pierwszych przetargów pisemnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości położonych w Świeciu
Akt prawa miejscowego:
Nie
uz-7-24-24-1255 (PDF | 268,07KB)
uz-7-24-24-1255-u (PDF | 262,35KB)
uz-7-24-24-1255-z1 (PDF | 267,48KB)
uz-7-24-24-1255-z2 (PDF | 266,82KB)