Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Szacowanie wartości przedmiotu umowy w ramach projektu REliHE (Interreg Europa)

PDFSzacowanie_ReliHE współpraca ekspercka.pdf (409,58KB)
Toruń, dnia 21.01.2025

Zamawiający:

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Plac Teatralny 2

87-100 Toruń

 

SZACOWANIE WARTOŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Rozeznanie rynku w sprawie określenia szacunkowej wartości zamówienia na wsparcie eksperckie Zamawiającego w zakresie opracowania treści merytorycznych oraz udziału w spotkaniach związanych z realizacją projektu REliHE - Religious heritage in rural areas, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego działając w imieniu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, z siedzibą Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, zaprasza Państwa do określenia wartości zamówienia w postępowaniu o wartości poniżej 130 000 zł netto.

  1. Przedmiot zamówienia
  1. wsparcie eksperckie Zamawiającego w zakresie opracowywania treści merytorycznych oraz udziału w spotkaniach związanych z realizacją projektu REliHE - Religious heritage in rural areas, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa
  2. aktywny udział w  2 międzynarodowych wizytach  u partnerów projektu, w tym przygotowanie i wygłoszenie prezentacji w języku angielskim;
  3. udział w 3 konferencjach online partnerów, w tym prezentacja 9 dobrych praktyk z obszarów:
  • „Społeczności wiejskie i dziedzictwo. Udane przypadki i nowe inicjatywy. Podejście Konwencji z Faro” - 3 praktyki;
  • „Nowe tendencje i podejścia we współdzielonych przestrzeniach pracy, tymczasowych miejscach oraz krótkoterminowych wydarzeniach”- 3 praktyki;
  • "O ponownym przemyśleniu/ponownym wykorzystaniu. Udane przykłady w dziedzictwie religijnym" - 3 praktyki.
  1. identyfikacja 9 dobrych praktyk w regionie z obszarów:
  • „Nowe tendencje i podejścia we współdzielonych przestrzeniach pracy, tymczasowych miejscach oraz krótkoterminowych wydarzeniach”- 3 praktyki;
  • "O ponownym przemyśleniu/ponownym wykorzystaniu. Udane przykłady w dziedzictwie religijnym" - 3 praktyki
  • "Dziedzictwo, zrujnowane dziedzictwo i wspomnienia o dziedzictwie w relacji z planowaniem przestrzennym, krajobrazem i zasobami naturalnymi. Holistyczne podejście"-3 praktyki.
  1. analiza dobrych praktyk przedstawianych na spotkaniach przez partnerów projektu i przygotowanie na ich podstawie rekomendacji dla poprawy obowiązującego instrumentu polityki w województwie kujawsko-pomorskim  - współpraca z departamentem właściwym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego ws. zapisów polityk.
  2. aktywny udział w 2-3 spotkaniach zorganizowanych przez Zamawiającego dla interesariuszy projektu w regionie,  prezentacja rozwiązań zagranicznych na uzgodnioną problematykę.
  3. pomoc ekspercka przy realizacji założeń projektu – do dnia 30 listopada 2025 r.
  4. współorganizacja spotkania dla partnerów w regionie (współpraca w zakresie przygotowania programu (zaplanowanie wizyty studyjnej), aktywny udział w spotkaniach i wizytach studyjnych, prezentacje w języku angielskim) – 28-30 kwietnia 2025 r:

 

  1. Okres realizacji przedmiotu zamówienia: luty 2025 – listopad 2025.
  2. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania Zamawiającemu majątkowych praw autorskich, praw pokrewnych oraz praw zależnych do treści powstałych w wyniku realizacji umowy bez ograniczeń i na wszystkich polach eksploatacji.

 

  1. Informacje o projekcie REliHE

Głównym celem projektu jest promowanie idei dziedzictwa religijnego jako zrównoważonego zasobu dla rozwoju obszarów wiejskich. Dziedzictwo religijne stanowi centralny element krajobrazu kulturowego Europy. Pomimo swojej wartości historycznej coraz większa liczba obiektów sakralnych traci swoje pierwotne przeznaczenie z powodu sekularyzacji i zmian demograficznych. Często potencjał dziedzictwa religijnego jako siły napędowej rozwoju jest pomijany w projektowaniu przyszłych strategii ze względu na złożoność zarządzania nim, kwestie własności i brak zrównoważonych pomysłów na jego użytkowanie wykraczające poza zwykłą konserwację. Rozwiązanie tej kwestii wymaga spójnego podejścia do ochrony i wykorzystania zarówno wartości materialnych, jak i niematerialnych.

 

  1. Warunki realizacji zamówienia
    1. Zamawiający wymaga, aby oszacowanie przedmiotu zamówienia, stanowiące przedmiot niniejszego zapytania ofertowego było dokonane zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710, 1812, 1933 i 2185, z 2023 r. poz. 412).
    2. Zamawiający prosi o podanie informacji – szacowanej wartości zamówienia (kwota netto oraz kwota brutto) oraz nazwie dokonującego szacowania wartości, do dnia 24.01.2025 r. do godz. 12.30 na adres e-mail:

W przypadku jakichkolwiek pozostałych pytań uprzejmie prosimy o przesyłanie ich drogą
elektroniczną na adres:    

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego