Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zapytanie ofertowe na wsparcie eksperckie w zakresie opracowywania treści merytorycznych związanych z realizacją projektu TeBiCE - Biorafinerie terytorialne dla gospodarki cyrkularnej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ra

PDFInformacja o wyborze oferty.pdf (112,85KB)

PDFZał_1_SOPZ_TeBiCE.pdf (188,44KB)
DOCXZał_2_Formularz ofertowy_TeBiCE.docx (220,15KB)
PDFZapytanie_Ofertowe_ TeBiCE.pdf (208,36KB)

Toruń, dnia 30 stycznia 2024 r.

ZAMAWIAJĄCY:

Województwo Kujawsko-Pomorskie

87-100 Toruń, Plac Teatralny 2

 

 

Z A P Y T A N I E    O F E R T O W E

 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w imieniu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, zaprasza do przedstawienia oferty o wartości poniżej 130 000 zł netto na wsparcie eksperckie Zamawiającego w zakresie opracowywania treści merytorycznych związanych z realizacją projektu TeBiCE - Biorafinerie terytorialne dla gospodarki cyrkularnej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Interreg Europa Środkowa.

 

  1. Opis przedmiotu zamówienia:

Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zapytania ofertowego
(SOPZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia).

 

  1. Termin realizacji:

Przewidywany okres realizacji zamówienia: luty 2024 – grudzień 2025.

 

  1. Warunki świadczenia usługi:

Zadanie realizowane będzie zgodnie z:

  1. SOPZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) – załącznik nr 1 do zapytania ofertowego;
  2. Koncepcją realizacji zamówienia, przedstawioną przez Wykonawcę jako załącznik do oferty.

 

  1. Warunki udziału w postępowaniu – kryteria dostępowe:

Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał się wiedzą oraz zespołem projektowym (personelem), posiadającym wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe konieczne do wykonania zadania.

Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, zatrudnionych osobach, zdolnościach finansowych lub ekonomicznych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków.

Wykonawca jest zobowiązany udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów/osób do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów w celu wykonania zamówienia.

Zamawiający dopuszcza powierzenie poszczególnych elementów wykonania zamówienia podwykonawcom. Podwykonawcom tym nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, skierowane do Zamawiającego. Odpowiedzialność za należyte wykonanie zamówienia spoczywa wyłącznie na Wykonawcy.

Zamawiający może żądać wyjaśnień dotyczących informacji zawartych w ofercie w wyznaczonym przez siebie czasie. Niespełnienie ww. warunków skutkować będzie wykluczeniem z postępowania.

 

  1. Sposób i elementy przygotowania oferty:
  1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
  2. Treść oferty musi być zgodna z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SOPZ.
  3. Oferta musi być przygotowana w języku polskim, na formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 2 do zapytania ofertowego. Oferta musi zawierać:
    1. Dane Wykonawcy;
    2. Cenę netto i brutto za wykonanie całego przedmiotu zamówienia w złotych polskich (PLN), z dokładnością do 1 grosza tj. do dwóch miejsc po przecinku;
    3. Koncepcję realizacji zamówienia – wsparcia eksperckiego w zakresie pozyskiwania, analizowania i prezentowania treści merytorycznych, związanych z realizacją przez Województwo projektu TeBiCE, zaproponowaną przez Wykonawcę i podlegającą ocenie;
    4. Pełnomocnictwo, jeżeli oferta podpisana jest przez pełnomocnika lub dokumenty, pozwalające na zweryfikowanie upoważnienia przedstawiciela Wykonawcy do podpisania oferty;
    5. Podpis upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy.

 

  1. Kryteria oceny oferty:

Wykonawca zaproponować powinien autorską koncepcję realizacji zadania, która podlega ocenie na etapie wyboru oferty.

Przy wyborze oferty Zamawiający kierował się będzie następującymi kryteriami, z uwzględnieniem odpowiednich współczynników wag (znaczenia wyrażonego w %) dla tych kryteriów oraz maksymalnej liczby punktów, jaką może otrzymać oferta za dane kryterium:

  1. Cena (C) – 40% (40 pkt.)
  2. Jakość (J) – 60% (60 pkt.)

Łączna liczba punktów dla danej oferty, przyznana przez dokonujących oceny merytorycznych członków komisji, zostanie podzielona przez liczbę oceniających członków komisji.

Ocena ofert zostanie dokonana przy zastosowaniu wzoru: P=C+J

gdzie:

P – łączna liczba punktów jakie uzyskała oferta

C – liczba punktów w kryterium „Cena” (C)

J – liczba punktów w kryterium „Jakość” (J)

 

Ad. 1) Punkty za kryterium „Cena” (C)

  1. Zamawiający przyzna maksymalną liczbę 40 pkt. ofercie Wykonawcy z najniższą ceną brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, zgodnie z formularzem ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego. 
  2. Liczba punktów przyznanych pozostałym ofertom Wykonawców zostanie obliczona zgodnie z następującym wzorem i zaokrąglona do dwóch miejsc po przecinku:

                                            cena oferty z najniższą ceną

C = ----------------------------------------------- x maksymalna liczba punktów (40 pkt.)

                                            cena oferty badanej

 

Ad. 2) Punkty za kryterium „Jakość” (J)

  1. Wykonawcy zobowiązani są dołączyć do oferty dokument opisujący koncepcję realizacji zamówienia, zgodnie z założeniami przedstawionymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, na podstawie której Zamawiający dokona oceny ofert w ramach kryterium Jakość (J).
  2. Koncepcja stanowić musi załącznik do formularza ofertowego i zostać opisana w języku polskim.
  3. Brak załączonej koncepcji oznacza przyznanie za to kryterium 0 pkt.
  4. Każda oferta otrzyma punktację od 0 do 60 punktów w oparciu o kryteria szczegółowe oceny koncepcji:

Kryterium

Podkryterium

Podpunkt

Punktacja

Punktacja max

Waga

Koncepcja

Zrozumienie celów i założeń zamówienia

W pełni: zaproponowany scenariusz jest zrozumiały, przejrzysty, świadczy o zrozumieniu celów i założeń zamówienia, Wykonawca bardzo szczegółowo i w pełnym zakresie merytorycznym, w sposób spójny, logiczny i twórczy odnosi się do każdego z elementów zamówienia opisanego w SOPZ

30

30

60%

Częściowo: zaproponowany scenariusz jest zrozumiały, Wykonawca dostatecznie i w częściowym zakresie merytorycznym odnosi się w ofercie do elementów opisanych w SOPZ lub odnosi się w pełni do powyższych zagadnień, ale w sposób niespójny lub mało twórczy.

16

W stopniu minimalnym: zaproponowany scenariusz jest mało przejrzysty, Wykonawca pobieżnie i w minimalnym zakresie merytorycznym odnosi się w ofercie do elementów opisanych w SOPZ.

6

Model pracy Zespołu Realizującego zaproponowany przez Wykonawcę – organizacja pracy, sprawozdawczość

Oferta, w której Wykonawca zaproponował organizację zespołu, która w stopniu bardzo dobrym gwarantuje: czytelność podziału ról i zakresu odpowiedzialności członków zespołu, przepływ informacji pomiędzy członkami zespołu oraz koordynację realizacji zamówienia przez kierownika.

15

15

Oferta, w której Wykonawca zaproponował organizację zespołu, która w stopniu dostatecznym gwarantuje: czytelność podziału ról i zakresu odpowiedzialności członków zespołu, przepływ informacji pomiędzy członkami zespołu oraz koordynację realizacji zamówienia przez kierownika.

8

Oferta, w której Wykonawca zaproponował organizację zespołu, która w stopniu minimalnym gwarantuje: czytelność podziału ról i zakresu odpowiedzialności członków zespołu, przepływ informacji pomiędzy członkami zespołu oraz koordynację realizacji zamówienia przez kierownika.

4

Harmonogram realizacji – kompletność i szczegółowość ujęcia poszczególnych etapów prac

W pełni: zaproponowany harmonogram jest przejrzysty, zawiera terminy wszystkich zagadnień wymienionych w SOZP, przewiduje terminy realne do wykonania zadań.

15

15

Częściowo: zaproponowany harmonogram jest przejrzysty, odnosi się do większości zagadnień wymienionych w SOZP i w przeważającym stopniu przewiduje terminy realne do wykonania zadań.

8

W minimalnym stopniu: zaproponowany harmonogram jest mało przejrzysty, nie obejmuje wszystkich zagadnień wymienionych w SOZP, terminy zawarte w harmonogramie nie są realne do wykonania zadań.

4

 

RAZEM

60

 

  1. Zamawiający zastrzega możliwość wykluczenia z dalszego postępowania ofert, które nie uzyskają w kryterium „Jakość” (J) wymaganego minimum 24 punktów.

 

  1. Termin i sposób składania ofert:

Ofertę (skan wraz z załącznikami) składać należy drogą elektroniczną na adres:

w terminie do dnia 12 lutego 2024 r. godz. 12:00.

 

  1. Kontakt w sprawie oferty:

Informacji w sprawie oferty udziela się drogą mailową. Zapytania należy przesłać na adres:

a.mazurek@kujawsko-pomorskie.pl.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania przyczyny.

 

  1. Załączniki do zapytania ofertowego:
  1. Załącznik nr 1: SOPZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  2. Załącznik nr 2: Formularz oferty

 

 

 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego